BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK3/www/4306/365dninabali.cz/www/wp-content/plugins/eltd-instagram-feed/lib/eltd-instagram-api.php on line 242

O nás

Naše cesta k dokonalosti

O roku 2018 naše agentura spadá pod záštitu CK Capro, díky niž jsou veškeré naše balíčky pokryty pojištěním proti úpadku.

Cestovní agentura 365 dní na Bali, byla založena na začátku roku 2017. Krůček pro krůčku se zdokonalovala a vylepšovala své služby tak, aby uspokojila i tu nejnáročnější klientelu.

Jako většina CK a agentur, vám nabízíme klasické ubytování v překrásných, luxusních i méně luxusních a ověřených hotelech, resortech i guesthousech.

Co děláme navíc?

My Vás ubytováváme přímo u sebe doma. V soukromé vile, kde pro Vás máme vyhrazené celé jedno patro.

Ubytování v malebné vesničce, kterou klasický turista jen tak nenajde, obklopenou rýžovým polem a palmami. V džungli, kousek za jedinečným Ubudem a kousek od všechno co na Bali chcete a musíte vidět. Tím znásobujeme Vaše zážitky a procítění ze zkutečného, ještě původního, nezkaženého Bali.

Naše agentura nabízí pobyty na klíč pro páry i jednotlivce, lowcostové pobyty, základní balíčky, skupinové pobyty i oblíbené yoga a detox retreaty. Jsme tu pro Vás, aby jsme Vám vytvořili ty nejkrásnější zážitky, které si z tohoto božského ostrova můžete odvézt. A to vše děláme s osobním přístupem ke každému z vás.

Příběh zakladatelky

Jana Cvoreňová

Zakladatelka agentury 365 dní na Bali
Lektorka jógy, osobní koučka, milovnice psů, Bali a dobrého jídla

Je to už více než 4 roky, kdy jsem na Bali přiletěla poprvé. Ihned po výstupu z letadla jsem pocítila neskutečný pocit jistoty, svobody a mrazení po celém těle. Ještě nikdy a nikde jsem se necítila tak, jako právě na Bali. Do dneška nedokážu ten pocit popsat, ale jedno jsem věděla. A to, že na Bali jsem doma. Právě tady je to místo, kde se cítím skvěle, báječně, sama sebou a prostě “doma”.

Od té doby jsem na Bali létala pravidelně, cca 2x do roka. V roce 2017, kdy jsem z Bali odlétala naposledy jako “turista”, měla jsem pocit, že už se tam dlouho nevrátím. Doma mě čekaly povinnosti, měla jsem v plánu zakládat rodinu a další krásné věci, které k životu patří.

Ale jak už to tak bývá, život se mi ze dne na den obrátil na ruby a já ihned po příletu zabookovala novou letenku, prodala veškeré své věci a odletěla s jedním kufrem zpět na Bali. Zpět “domů”..

Posléze jsem založila agenturu 365 dní na Bali. Od té doby, se starám o klienty z Čech a Slovenska a náramně si to užívám. Snažím se Bali a jeho neskutečně krásnou a duchovní atmosféru předávat Vám ostatním, aby jste se tu cítili skvěle a odjížděli odtud s pocitem naplnění..

Vaše dojmy

Děkujeme za recenze, na které jsme hrdí

Bali byl můj sen

Díky Janě a její agentuře jsem si splnila sen a mohla odletět na Bali bez zbytečného zařizování a starostí. Opravdu velké díky nejen Janě ale i jejím řidičům, kteří jsou úžasní. Doporučuji

Eva Strnadová

Určitě doporučuji

Jana je skvělá profesionálka a ukázala mi na Bali nové obzory. Doporučuji všem, dokud to bude dělat srdíčkem.

Ondra Lavička

Moje nejlepší dovolená

Dovolená byla skvělá. Viděla jsem snad všechny kouty Bali. Díky Janče jsem poznala blíž místní kulturu i místní domorodce. Ještě jednou moc děkuju za skvělý zážitek! Byla to moje nejlepší dovolená.

Klára Součková

Děkujeme za trpělivost

Děkujeme za trpělivost kterou s námi Jana měla po celou dobu našeho pobytu. Díky ochotě a péči celého týmu jsme se cítili opravdu jako doma. Oceňujeme majitelčin osobní přístup a nadšení.

Jana a Petr Hálovi

Zeptejte se na cokoliv

Pro nás je především důležitá vaše spokojenost a pohodlí. Potřebuješ poradit? Potřebuješ rozšířit nějaký balíček? Nenašel jsi něco důležitého na webu? Zeptej se nás.


    You don't have permission to register