BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK3/www/4306/365dninabali.cz/www/wp-content/plugins/eltd-instagram-feed/lib/eltd-instagram-api.php on line 242

Naše vila

Poloha a okolí vily

Vila  je umístěna téměř v džungli. Kolem dokola je obklopena rýžovými políčky a zelení.  Když se ráno probudíte, neuslyšíte nic víc než zpěv ptáků a šumění palem, zalitých sluncem. 

Kromě ticha a velmi klidné lokální ulice s milými balijci, zde prožijete a zažijete pravou balijskou atmosféru díky místním, kteří každé ráno nosí do vily obětinky pro bohy a svými vonnými tyčinkami provoní už tak čerstvý vzduch a nastartují Vás do nového dne plného zážitků.

Vila je umístěna na odlehlém, turisty téměř neposkvrněném ale strategickém místě. Na scootru se za pár minut dostanete do centra Ubudu,  opičího pralesa, na překrásné vodopády, na známé rýžové terasy Tegalalang, do jogového centra…

Jak budete bydlet

Doslova jako králové ☺ Ať už jste sám, ve dvojici či je vás víc, je pro Vás vyhrazeno celé jedno (vrchní) patro. Díky tomu, si můžete užívat nejen svého 100% soukromí, ale také toho nejlepšího výhledu. Nachází se zde dva plně vybavené a klimatizované pokoje s výhledem do zahrady.

Oba pokoje mají svou koupelnu s toaletou. Na patře máte také plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, obývacím pokojem a terasou. Káva, čaj, pitná voda, čisté povlečení, ručníky na výměnu dle vašich potřeb, a každodenní úklid jsou samozřejmostí.

Co budete jíst

Každé ráno vám připravím snídani. S láskou a z těch nejlepších surovin a ingrediencí. Můžete si jí vychutnat přímo v posteli, na terase, nebo vám jí naservíruji přímo do bazénu ☺ 

Protože je pro mne Bali spojeno se zdravým životním stylem, můžete se těšit na 100% džusy, šťávy, smoothie, čerstvé ovoce, vejce na všechny způsoby, zdravé palačinky a plno dalších dobrot. Káva, čerstvé ovoce a pitná voda je pro vás k dispozici po celý den.

Co říkají na vilu naši zákazníci

Bali byl můj sen

Díky Janě a její agentuře jsem si splnila sen a mohla odletět na Bali bez zbytečného zařizování a starostí. Opravdu velké díky nejen Janě ale i jejím řidičům, kteří jsou úžasní. Doporučuji

Eva Strnadová

Určitě doporučuji

Jana je skvělá profesionálka a ukázala mi na Bali nové obzory. Doporučuji všem, dokud to bude dělat srdíčkem.

Ondra Lavička

Moje nejlepší dovolená

Dovolená byla skvělá. Viděla jsem snad všechny kouty Bali. Díky Janče jsem poznala blíž místní kulturu i místní domorodce. Ještě jednou moc děkuju za skvělý zážitek! Byla to moje nejlepší dovolená.

Klára Součková

Děkujeme za trpělivost

Děkujeme za trpělivost kterou s námi Jana měla po celou dobu našeho pobytu. Díky ochotě a péči celého týmu jsme se cítili opravdu jako doma. Oceňujeme majitelčin osobní přístup a nadšení.

Jana a Petr Hálovi

Jste nalazeni?

Výlety, zážitky, dobrodružství...

Vyberte si jeden z pobytů, kdy vás ubytujeme přímo v naší vile.
Balíček určený pro všechny páry, zamilované, nebo pro cestovatele s romantickou duší, kteří si na…
10 nocí
Balíček určený pro všechny, kteří si potřebují ulevit na duši, pročistit své tělo, získat nový…
10 nocí
Balíček určený pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít svou dovolenou bez starostí a…
10 nocí
Balíček určený pro všechny, bez ohledu na věk či pohlaví.
10 nocí
You don't have permission to register