BonVoyage

Lorem ipsum dolor sit amet, eu eos veniam albucius, ius dolor virtute et. Ius recusabo delicatissimi ex. Mea cu utamur.

Instagram


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /DISK3/www/4306/365dninabali.cz/www/wp-content/plugins/eltd-instagram-feed/lib/eltd-instagram-api.php on line 242

Bali na klíč

Nevybrali jste si žádný z našich balíčků? Představujete si svojí dovolenou na Bali jinak? Máte v plánu zasvětit svůj volný čas podmořskému světu? Nebo si užívat 14 dní v těch nejvybranějších a nejluxusnějších hotelech? Nebo byste raději low cost?
V tom případě vám rádi vytvoříme dovolenou na Bali přímo na klíč.

Zařidíme pro vás

Zprostředkování ubytování
Dopravu z letiště
Půjčení skůtru
český delegát na telefonu
Sestavíme itinerář, zapůjčíme simkartu, doporučení kam zajít na dobré jídlo, masáž, lekce jogy, a mnoho dalšího…

Jak to probíhá

1. Kontaktujete nás

Vyplňte nezávaznou poptávku níže a my vás budeme co nejdříve kontaktovat zpět nebo rovnou volejte na +420 773 124 199  nebo pište na  info@365dninabali.cz

2. Poznáváme se

Potřebujeme od vás získat co nejvíce informací, abychom dokázali sestavit plán co nejideálněji pro vás. Typické otázky jsou například. Jste dobrodruh nebo se raději relaxujete u moře?

3. Společně vybíráme ubytování a aktivity

Na Bali jsme jako doma a dokážeme pro vás zařídit téměř cokoliv. Dáme vám na výběr z několika možností ubytování a aktivit. Vy samy si zvolíte co vyhovuje vašim požadavkům.

4. Domluvíme se

My následně vytvoříme podrobný plán pro vaši dovolenou. Vy budete přesně vědět co vás každý den čeká a kolik vás to bude stát.

5. Užíváte si dovolené

S plánem od nás si nemusíte s ničím jiným lámat hlavu. Cestujete a naplno si užíváte všeho co tento krásný ostrov nabízí.

6. Jsme v kontaktu

Po celou dobu Vaší, před ním a po ní jsme v neustálém kontaktu. Pokud něco potřebujete náš delegát je Vám celou dobu k službám.

S námi si zaručeně užijete

Relax a zábavu.

Ochutnáte místní speciality.

Objevíte neznámá místa.

Skvělou cenu.

Chci sestavit plán

    Předpokládaný přílet:

    You don't have permission to register